www.cvonline.hu
Személyi Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.06.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1042303
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Szoftverfejlesztés és rendszerüzemeltetés területén tevékenykedő Partnerünk számára keresünk budapesti székhelyükre új kollégát az alábbi pozícióba:

Az új kollégai főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- A fejlesztési vezető asszisztenciájának ellátása
- Vezetői napirend és személyes naptár kezelése
- Megbeszélések, találkozók szervezése
- Emailek, telefonok kezelése
- Riportok, dokumentumok előkészítése
- Egyéb adminisztrációs feladatok

Követelmények
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és szervező készség
- Magabiztos Word és Excel ismeretek
- Logikus gondolkodásmód, jó priorizáló készség
- Támogatói attitűd
- Rugalmasság, terhelhetőség
- Önállóság és csapatmunkára való készség
- Motivált, határozott személyiség

Előny:
- Angol nyelvtudás
- Outlook levelezőrendszer ismerete
- Informatikai fejlesztésekkel kapcsolatos tapasztalatok

Amit Partnerünk kínál:
- Hosszú távú álláslehetőség, stabil vállalati háttér
- Fejlődési lehetőség
- Szakmailag felkészült, jó hangulatú, együttműködő csapat
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag