www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Lépj a Dunakanyar Ügynökség, az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára. Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk! Most személyi  asszisztensként léphetsz csapatunkba!

Feladatok:

  • A vezető napi munkájának támogatása, tevékenységének segítése,
  • Részvétel a tanácsadók napi munkájának szervezésében, támogatásában.
  • Partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Telefonhívások kezelése,
  • Irodai adminisztráció.

 Elvárások:

  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés,
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Magabiztos MS Office irodai programok használata,
  • Megbízhatóság, lojalitás,
  • Pontos és precíz munkavégzés.

 Amit kínálunk:

  •  Stabil háttér
  • Jó hangulatú csapat
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigény megjelölésével!