www.cvonline.hu

Személyi Asszisztens

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Gyógytermék disztribúció területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk

kollégát.

Feladatok:

  • ügyvezető igazgató személyi asszisztenciája
  • levelezés, időpont egyeztetések
  • pályázatfigyelés
  • ingatlan bérbeadással kapcsolatos teendők
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása,

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági, vagy kereskedelmi végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • releváns tapasztalat  (gazdasági, egészségügyi tapasztalat előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, terhelhetőség, precizitás,
  • jó kommunikációs készség,

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő