www.cvonline.hu

Személyi Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1015692

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk egy 100%-ban magyar tulajdonú, vagyonkezeléssel foglalkozó korlátolt felelősségű társaság. Csapatukba jelenleg egy tapasztalt Személyi Asszisztenst keresünk.

Feladatok:

- Legfőbb feladata hogy az iroda zökkenőmentes működését biztosítsa és támogassa
- Cégvezető, és a cégvezető helyettes személyi asszisztenciájának ellátása
- Utazások szervezésének koordinációja és ügyintézése a holdingba tartozó cégekkel
- Megbeszélések, tárgyalások megszervezése
- Magyar és angol nyelvű ügyintézés, írásban és szóban egyaránt
- Irodai kellékek beszerzése és a takarító cég alkalmazottainak koordinálása

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
- Minimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
- Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
- Támogató attitűd
- Pro-aktív hozzáállás
- Precizitás és önálló munkavégzésre való képesség
- Stressz tűrés

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Versenyképes juttatás
- Igényes munkakörnyezet
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a