www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Filmforgatáshoz szükséges felszerelésekkel foglalkozó cégünk

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Személyi asszisztensi feladatok az ügyvezető számára
  • A könyvelés támogatása, számlázás, szerződések kategorizálása
  • Adminisztrációs feladatok, pénzügyi megbízások kezelése

Elvárások:

  • aktív, társalgási angol (külföldi hívások fogadása)
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Banki utalások ismerete
  • 4-5 éves asszisztensi tapasztalat
  • műszaki érzék, vagy nyitottság a terület iránt

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • EKÁER rendszer ismerete

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol