www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Budapesti partnercégünk számára keresünk

munkakörbe kollégát. Budapesti partnerünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik szerteágazó szektorokban végrehajtott kockázati tőke jellegű és egyéb befektetések, valamint M&A tranzakciók strukturálása és lebonyolítása terén.

Feladatok:

  • Bejövő hívások, levelek kezelése, fogadása, rendszerezése
  • Protokolláris tevékenységek szervezése
  • Ügyfelek fogadása
  • Sajtó kapcsolattartás, interjúk, események koordinálása
  • Riportok, kimutatások, prezentációk készítése
  • Együttműködés a szervezet tagjaival (12 fős csapat)
  • A szervezeti egységéhez beérkező vállalaton belüli és kívülről érkező írásbeli és szóbeli megkeresések nyilvántartása és koordinálása
  • Megbeszélések, értekezletek szervezése, időpontok egyeztetése, illetve a határidők betartásának figyelemmel kísérése
  • Utaztatással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, repülőjegy, szállás biztosítása az igazgatósági tagok részére
  • Szervezeti egységen belüli események szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, minimum 3-5 éves, felsővezetői vagy személyi asszisztens tapasztalat
  • Folyékony angol nyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos, haladó szintű informatikai ismeretek (MS Office)
  • Jó együttműködő képesség, átlagon felüli kommunikációs készség, önállóság, proaktivitás, határozott egyéniség, logikus gondolkodás
  • Gyors, szisztematikus munkavégzés
  • Precíz adminisztrálás
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés és előrelépés
  • A szakma kiválóságaival való együttműködési lehetőség
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol