www.cvonline.hu

SZEMÉLYI ASSZISZTENS / TITKÁRNŐ OROSZ NYELVTUDÁSSAL

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 778486
lejárt

  Ügyfelünk, egy külföldi tulajdonban lévő cégcsoport magyarországi projektirodája, mely vezető technológiai szolgáltató rendszermegoldásokat nyújt távközlési hálózatok, automatizálási rendszerek, energiatakarékos rendszerek és integrált biztonsági megoldások területén.
Székhelyünk Kranj-ban (Szlovénia) található.

Projektirodájuk vezetéséhez keresünk most számukra nagyon jó orosz ÉS angol nyelvtudással munkatársat az alábbi pozícióba:

SZEMÉLYI ASSZISZTENS / TITKÁRNŐ, OROSZ NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Ügyvezető munkájának támogatása, az iroda vezetése
  • Riportok készítése
  • Adminisztrációs teendők
  • Adatkezelés
  • Vendégek fogadása, találkozók szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Kiváló orosz nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office ismeretek
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Jó kommunikácíos képesség
  • Legalább 2 éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • 5 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy orosz és magyar fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!
  • A munkavégzés helye: Budapest, Belváros

Nyelvtudás:

  • Orosz Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió