www.cvonline.hu

Személyi asszisztens (Debrecen) (INTS/5/20)

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Debreceni partnercégünk számára keresünk, folyékony angol nyelvtudással személyi asszisztenst.

Feladatok:

  • Angol nyelven kapcsolattartás a partnerekkel és a vásárlókkal (elektronikusan és telefonon keresztül is)
  • Ügyvezető munkájának közvetlen segítése
  • Szerződések, dokumentumok átolvasása és előkészítése
  • Bejövő levelek iktatása
  • Weblap szerkesztése és adatok feltöltése
  • Találkozók és megbeszélések egyeztetése
  • Vendégek fogadása
  • Egyéb adminisztratív teendők

Elvárás:

  • Középfokú végzettség (előny: szakirányú képzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office csomag)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Ajánlatunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...