www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 761835
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő fémipari termelő vállalat az alábbi munkakör betöltésére munkatársat keres:

Személyi asszisztens

munkatársat

Feladatok:

• Az ügyvezető munkájának támogatása, a döntésekhez szükséges információk összegyűjtése,

rendszerezése;

• Értekezletek, vezetői meetingek szervezése, előkészítése;

• Adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentumok kezelése;

• Telefonok fogadása, üzenetek rögzítése, átadása;

• Prezentációk, feljegyzések készítése;

• A szervezet működésével kapcsolatos levelezés és egyéb ügyintézés;

• Vendégek fogadása;

• Idegen nyelvű levelezés.

Elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat;

• Magas szintű, számítástechnikai ismeretek;

• Társalgási szintű angol nyelvtudás;

• Rendszer és folyamatszemlélet;

• Gyors- és gépírás tudás;

• Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés;

• Jó problémamegoldó képesség;

• Kiváló szervezőkészség;

• Önálló munkavégzésre való alkalmasság;

• Rugalmasság, dinamizmus, kreativitás;

• Magas stressz tűrő képesség;

• Terhelhető, pontos, precíz, felelősségteljes, megbízható személyiség;

• „B” kategóriás vezetői engedély.

Előny:

• Német nyelvismeret;

• Műszaki beállítottság;

• Ügyintéző titkári/menedzser asszisztensi végzettség.

Munkavégzés helye:

• Kecskemét

Amit ajánlunk:

• Kihívásokkal teli munkakör,

• Hosszú távú munkalehetőség;

• Versenyképes jövedelem és cafeteria.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szeretne egy hosszú távú, stabil, fejlődési

lehetőséget biztosító munkahelyen dolgozni, kérem küldje el nekünk

fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével 2014. március 03-ig!

Tech People LÁBLÉC