www.cvonline.hu

SZEMÉLYGÉPKOCSI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező, minőségi autómárkát forgalmazó, Dél-pesti Márkakereskedés tevékenységének fejlesztése céljából az alábbi munkakörbe hirdet felvételt:

Főbb feladatok:

  • Nyereséges módon értékesíteni új és használt járműveket, valamint a kapcsolódó finanszírozási termékeket és tartozékokat oly módon, hogy azzal felülmúljuk a vásárlói elvárásokat.
  • Jóváhagyott ügyféladatokra támaszkodva hideg hívásokat lebonyolítani, és ügyfél találkozókat egyeztetni új értékesítések érdekében.
  • Bemutatótermi ügyféltalálkozók, tesztvezetések lebonyolítása.
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése.
  • Ajánlatok dokumentált utánkövetése.
  • A gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása, adminisztrációja.

Elvárásaink:

  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviseletének érdekében elengedhetetlennek tartjuk a nett, ápolt, üzleties megjelenést. Fontos, hogy vásárlóink érezzék a jelentkező személyiségének pozitív kisugárzását.
  • Az ideális jelölt a mindennapok munkája során legyen: Proaktív, siker orientált, önálló, jó feladatmegoldó, lendületes, kitartó.

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hazai autópiac ismerete
  • Vevői igényfelmérés módszereinek ismerete
  • Kiváló MS Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előny:

  • Telesales-es, telefonos ügyfélszolgálati sikerek,
  • Prémium termékek, járművek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Főiskolai végzettség,
  • Angol, vagy német nyelvtudás
  • Márkakereskedésben megszerzett értékesítői tapasztalat,
  • Ügyfélszolgálati, illetve marketinges tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Képzési lehetőségek,
  • Családias légkör,
  • Alapfizetés+ versenyképes jutalék.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő