www.cvonline.hu

SZEMÉLYGÉPKOCSI-ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 451 napja lejárt

 A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

munkakörbe munkatársat keres FÓTI telephelyére.

Feladatok:

  • kézi autómosás, gépi autómosó kezelése, autóápolás, autók tisztasági felkészítése;
  • takarítási munkák;
  • az autók mozgatása a telephelyen, néha a telephely területén kívül;
  • az ügyfelek útbaigazítása a bejáratnál.

Elvárások:

  • min. általános iskolai végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány („C” kategóriás jogosítvány előny);
  • több éves gépjárművezetői gyakorlat;
  • lojalitás;
  • csapatban való együttműködési képesség;
  • megbízhatóság;
  • rugalmasság;
  • jó kommunikációs készség;
  • udvarias fellépés;
  • ápolt külső megjelenés;
  • 12 órás munkarend, váltott műszakok vállalása.

Amit kínálunk

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
  • kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés.

Munkavégzés helye:

Autocentrum AAA AUTO Kft., 2151 Fót Fehérkő utca 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan mellett)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő