www.cvonline.hu

Személygépjármű villamosság szerelő

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Az Avalon Park Kft. munkatársat keres az Angel Station szikszói telephelyére

munkakörbe

Feladatok:

  • Személygépjárművek műszaki állapotának felmérése,
  • Autóvillamosság-szerelés, szervizelés, vizsgára történő felkészítés,
  • Hibakiolvasás, hibakeresés

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Proaktív személyiség, jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Kiemelkedő színvonalú, prémium kategóriás berendezések
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.03.30-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

 info:Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő