www.cvonline.hu

Személyes üzletkötő

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

A Magyar Telekom Nyrt.

Operatív értékesítési Igazgatóságának

szerződéses partnere Értékesítő munkatársakat keres

Zala és Somogy megyei

 telephelyekre

Feladatok:

  • A Magyar Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Az ügyfelek személyes felkeresése, magas szintű kiszolgálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Határozottság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Udvariasság
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, elismert, megbízható, piacvezető márka
  • Teljesítményorientált versenyképes jövedelem.

A fényképes önéletrajzokat a pályázni kívánt terület megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Zalaegerszeg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű