www.cvonline.hu

SZEMÉLYES ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 779239
lejárt

  Megbízónk a hazai telekommunikációs szektorban egyedülálló módon fejlődő magyar vállalat, szakmai tapasztalattal rendelkező, felelősségteljes munkatársat keres budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat üzleti háttérmunkájához szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Az ügyfelek személyes fogadása és tájékoztatása, velük telefonon vagy e-mailen történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Dokumentálja az ügyfélkontaktust;
  • Ügyintézés, adatbeviteli feladatok elvégzése, ügyfél igények felmérése;
  • Telefonos kapcsolatfelvétel az előre meghatározott ügyfélkörrel;
  • Az ügyfelek tájékoztatása az igénnyel kapcsolatos lehetőségekről;
  • Kezeli az ügyfél panaszát, reklamációját;
  • Ügyfélbefizetések regisztrációja.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Releváns szakmai tapasztalat (ügyfélszolgálati tapasztalat és telekommunikációs piac ismerete előny),
  • Önálló problémamegoldásra és csapatjátékra alkalmas személyiség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS Excel, MS Word);
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott, jó munkatársi viszony kialakítására képes személyiség;
  • Határozott, proaktív személyiség, konfrontálódni képes;
  • Komplex gondolkodás analitikus szemlélet;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás.

Előnyök:

  • Középszintű angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Reális elvárások;
  • Kulturált munkakörülmények;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör várja az új szakembert.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Call Center/Telefonos ügyintéző
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vállalati/Lakossági ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzával, valamint fizetési igényének megjelölésével pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió