www.cvonline.hu

Személyes ügyfélszolgálati munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 908149

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező ügyfelek személyes fogadása,
  • telefonhívások fogadása,
  • ügyfelekkel folytatott napi kommunikáció személyesen és írásban egyaránt,
  • hivatalos levelezés, személyes egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása,
  • társosztályokkal való egyeztetés, szoros együttműködés,
  • közvetlen felettes, ügyintéző kollégák munkájának háttértámogatása,
  • egyéb adminisztrációs feladatok, beérkezett nyomtatványok kezelése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség és a munkakezdés utáni első 3 hónapban MNB Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítői Hatósági tanúsítvány kötelező letétele; vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség (teljes egészében megszerzett közgazdász/ pénzügyi/ jogi diploma),
  • konfliktuskezelő képesség,
  • szisztematikus problémamegoldás,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság,
  • diplomatikus, türelmes személyiség,
  • felhasználói szintű számítógépes valamint alapos Excel ismeret.
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (személyes vagy telefonos ügyfélszolgálat, recepció).
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
  • multinacionális környezet,
  • fiatalos csapat,
  • fix bérezés, cafeteria + bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Kapcsolat:
Referencia szám: IJ-ÜF

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.