www.cvonline.hu

Személyes ügyfélszolgálat

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 864031
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Beérkező ügyfelek koordinálása
  • Adatrögzítés
  • Egyéb általános irodai tevékenységek ellátása
  • Szórólapozás
  • adatlfelvétel

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Empatikusság, ügyfélközpontúság, precizitás
  • Minimum 1 hónap vállalása kötelező

Az utazás Gödöllő és Dunakeszi között céges autóval megoldott.

Munkaidő: Hétfő, szerda, péntek 13-20 óra között, csütörtökön 10-18 óra között. Heti szinten két nap vállalása is lehetséges.

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív vagy telefonos ügyfélszolgálaton szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • 600 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztáció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet  is, lent a "megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest