www.cvonline.hu

Személyes felkereső

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

Budapesti követelés és kintlévőség kezelő cég keres

Munkatársat Magyarország területére

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • fizetési elmaradásban lévő ügyfelek személyes felkeresése, tárgyalás az elmaradás rendezéséről
  • fizetési megállapodások kötése, adatok egyeztetése
  • megbízói igény szerint környezettanulmány készítése
  • részletes tájékoztató adása a Megbízó által felkínált megoldási lehetőségekről
  • kérdőív készítése megbízói igény szerint
  • a kezelt ügyek határidőre történő, pontos adminisztrációja
  • felszólító levél átadása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • ismeri és tudja használni az Word és Excel programok alapfunkcióit
  • sikeresen letette a pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgát VAGY vállalja annak letételét az első 3 hónapban (a Hpt-ben leírt végzettségek felmentést jelentenek)
  • kiváló kommunikációs,- tárgyalási,- és problémamegoldó készséggel bír,
  • határozott fellépése van és képes kitartóan dolgozni
  • eredményorientált
  • ügyfélközpontú
  • pontos
  • gépjárművel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • számlaképesség feltétel (egyéni vállalkozóként is végezhető)
  • számítógéppel és Internet hozzáféréssel, valamint digitális fényképezőgéppel rendelkezik

Előny a behajtási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkaadói háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • nagyfokú önállóság, de emellett támogatás az eredmények eléréséhez
  • rugalmas munkaidő, összetartó csapat
  • fix és teljesítményarányos jövedelem