www.cvonline.hu

Személyes felkereső munkatárs

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Szöveges leírás: Követeléskezeléssel foglalkozó gazdasági társaság keres személyes felkereső pozícióra munkatársat vagy alvállalkozó céget, pénzintézeti / vállalati hitel- és számlatartozások behajtási tevékenységéhez.

Feladatok:

  • adósok személyes felkeresése
  • fényképes dokumentáció és környezettanulmány készítése
  • fizetési megállapodások megkötése, adminisztrálása
  • fizetési felszólítás átadása
  • az adósok tájékoztatása a behajtási folyamatról

Elvárások:

  • B kategóriás vezetői engedély, saját gépjármű, vezetési gyakorlat
  • számlaképesség
  • cégek esetében: APEH együttes 0-s adóigazolás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (biztos MS Word és MS Excel használat)
  • PSZÁF hatósági vizsga

Előnyök:

  • referencia
  • nyelvismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • szerződéses munkaviszony
  • megbízható, stabil munkaadói háttér
  • fix + kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem lehetősége
Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő