www.cvonline.hu

Személyes felkereső munkatárs

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Munkavégzés helye: Országos
Szöveges leírás: Követeléskezeléssel foglalkozó gazdasági társaság keres személyes felkereső pozícióra munkatársat vagy alvállalkozó céget, pénzintézeti / lakossági / vállalati hitel- és számlatartozások behajtási tevékenységéhez.

Feladatok:

  • adósok személyes felkeresése
  • fényképes dokumentáció és környezettanulmány készítése
  • fizetési megállapodások megkötése, adminisztrálása
  • fizetési felszólítás átadása
  • az adósok tájékoztatása a behajtási folyamatról
  • tartozással kapcsolatos nyilatkozat aláíratása

Elvárások:

  • B kategóriás vezetői engedély, saját gépjármű, vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • számlaképesség
  • minimum középfokú végzettség
  • cégek esetében: APEH együttes 0-s adóigazolás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (biztos MS Word és MS Excel használat)
  • PSZÁF / MNB hatósági vizsga vagy ezt kiváltó szakirányú felsőfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • referencia
  • nyelvismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • szerződéses munkaviszony
  • megbízható, stabil munkaadói háttér
  • fix + kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem lehetősége
  • rugalmas munkaidő