www.cvonline.hu

Személyes- és telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 485 napja lejárt

Budapesti Pénzügyi Szolgáltató Zrt.

személyes- és telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

keres.

Feladatai:

  • A Társaságnál személyesen megjelenő hátralékosok ügyeinek intézése, megfelelő szintű tájékoztatása, tanácsadás, igazolások, hátralék kimutatások, csekkek kiadása, részletfizetési megállapodások megkötése.
  • Személyes, készpénzes és kártyás befizetést kezdeményező hátralékosok pénztári kiszolgálása, pénztárkezelés.
  • Bejövő telefonhívások fogadása, tájékoztatás, csekkek és hátralék kimutatások, esetenként részletfizetési megállapodás postázása.
  • A Társaság informatikai rendszerében telefonálásra kiadott ügyeknél kimenő hívások kezdeményezése, lebonyolítása.
  • A kezelt ügyekkel kapcsolatban, törzsadatokban bekövetkezett változások során jelentkező információk rögzítése és a helyesbítés elvégzése.
  • Panaszok, reklamációk teljes körű kezelése.
  • Egyéb feladatok a vezetők kérésének megfelelően.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség szóban és írásban
  • Ügyfélközpontúság
  • Határidők pontos betartása
  • Nagyfokú önállóság
  • Terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, helyszín)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • SAP rendszer ismerete
  • Hasonló (követeléskezelési) területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kitűnő munkahelyi környezet
  • Megbízható jövedelem

Egyéb:

Motivációs levéllel és fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzot kérünk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezési határidő:

  • 2015. szeptember 24.

Jelentkezni fényképes, szakmai önléletrazzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő