Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Személyes értékesítési, ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.09.23.
Jelentkezési határidő: 2012.08.29.
Hirdetés azonosító: 431000
lejárt

Piacvezető telekommunikációs cég megbízásából munkatársakat keresünk nyíregyházi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az értékesítési pontba beérkező ügyfelek kiszolgálása,
  • értékesítési tevékenység: szolgáltatások, termékek ajánlása,
  • lemondási szándékkal érkező ügyfelek megtartása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás,
  • termékek, szolgáltatások pontos ismerete,
  • napi munka adminisztratív támogatása.
Elvárások:
  • Érettségi,
  • ügyfélszolgálati/ értékesítési tapasztalat,
  • nagyfokú tanulási hajlandóság,
  • kifejezetten nyitott, talpraesett, dinamikus személyiség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés,
  • precíz, pontos munkavégzés,
Előny:
  • angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • oktatásokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség,
  • előrelépési lehetőség,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Egyéb:
  • Munkaidő: Változó beosztás a nyitva tartáshoz igazodva: H - P: 09:00-19:00, Szo: 09:00-16:00.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az allas6@prohuman.hu e-mail címen keresztül.
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió
Nyíregyháza

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése