www.cvonline.hu

Személyes értékesítési, ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.03.30.
Hirdetés azonosító: 431000

Piacvezető telekommunikációs cég megbízásából munkatársakat keresünk nyíregyházi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az értékesítési pontba beérkező ügyfelek kiszolgálása,
  • értékesítési tevékenység: szolgáltatások, termékek ajánlása,
  • lemondási szándékkal érkező ügyfelek megtartása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás,
  • termékek, szolgáltatások pontos ismerete,
  • napi munka adminisztratív támogatása.
Elvárások:
  • Érettségi,
  • ügyfélszolgálati/ értékesítési tapasztalat,
  • nagyfokú tanulási hajlandóság,
  • kifejezetten nyitott, talpraesett, dinamikus személyiség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés,
  • precíz, pontos munkavégzés,
Előny:
  • angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • oktatásokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség,
  • előrelépési lehetőség,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza
Egyéb:
  • Munkaidő: Változó beosztás a nyitva tartáshoz igazodva: H - P: 09:00-19:00, Szo: 09:00-16:00.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az allas6@prohuman.hu e-mail címen keresztül.