www.cvonline.hu

SZEMCSESZÓRÓ/CSISZOLÓ OPERÁTOR

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Szemcseszóró/Csiszoló Operátor munkatársakat, hosszútávra

Az aktuális termelési programban meghatározott repülőgép hajtómű alkatrész javítási folyamatban lévő alkatrésztisztítás-szemcseszórás operátori feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok:
  • Szemcseszóró gépek működtetése (beállítása és felügyelete)
  • Manuális és automatizált száraz szemcseszórás
  • Bevonatolás előkészítése (maszkolás)
  • Bevonatolt termékek utómunkálatainak elvégzése
  • Egyéb szemcseszóráshoz és csiszoláshoz kapcsolódó technikai feladatok ellátása
Elvárások:
  • Karosszéria lakatos végzettség vagy fémipari végzettség
  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)
  • Kézügyesség
  • Három műszakos munkarend vállalása
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016