www.cvonline.hu

Szemcseszóró technikus

  • A hirdetés 177 napja lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Szemcseszóró technikus munkatársakat

A szemcseszórás tevékenység közvetlen felügyelete, tréningen lévő dolgozók oktatása, vizsgáztatása, felügyelet során tapasztalt problémák-szabálytalanságok jelentése a közvetlen vezetőnek valamint szabálytalanság esetén a munkafolyamat felfüggesztése a szabálytalanság kijavításáig.

A munkavégzés helye: Veresegyház

Munkarend: Több műszakos

Feladatok:
  • Szemcseszóró tevékenység és szemcseszóró csapat közvetlen minőségügyi és technikai felügyelete
  • Oktatások és a szervezett, ütemezett vizsgák lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a mérnökszolgálattal
  • Csapat, műszakok teljesítményének figyelése
  • Meghatározott gyártási program szerint az alkatrészek és feladatok területen lévő koordinálása
  • Szabálytalanságok kiszűrése megszüntetése a folyamatos felügyelet által
  • Minőségügyi auditokra való felkészülés

Felelősségei:

  • Felelőssége, hogy a feladatokban meghatározott tevékenységek folyamatos ügyvitele és a BP100-nak való megfelelés.
  • Egsézség - munka és környezetvédelmi előírások betartása és betartatása, ellenőrzése.
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség, Oktatói jogosítás az adott szakterületből

Előny:

  • Angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -