www.cvonline.hu

Szélturbina technikus/ karbantartó

  • A hirdetés 489 napja lejárt

Logo_goal_piros

Adecco a világ vehető HR szolgáltató vállalata külföldi energetikai szektorban elismert, szélerőművekkel és kompresszor szolgáltatásokkal foglalkozó partnercége saját állományába keres

munkatársakat

Feladatok:

  • Szélerőművek karbantartása és tesztelése Németország különböző területein

  • Megelőző karbantartások elvégzése 1.5 MW és 2.5 MW típusú szélturbinákon

  • Működési hibák feltárása és javítása

  • A munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki: elektormechanikai vagy elektrotechnikai végzettség

  • Magabiztos angol nyelvtudás (inkább szóbeli)

  • Műszaki rajz ismeret

  • Utazási hajlandóság

  • Magasban történő munkavégzésre való készség (50 m), kiváló fizikai teherbírás

  • Csapatjátékos, együttműködő, érdeklődő, fejleszthető személyiség

  • Magas fokú rugalmasság, motiváltság, és magas teherbíró képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • 1-2 éves tapasztalat szélenergia szektorban

Amit ajánlunk:

  • Cég által nyújtott különböző képzések, tréningeken való részvétel

  • 1 éves határozott idejű szerződés megújításának lehetősége teljesítmény alapján

  • Versenyképes alapbér, német jogszabály szerinti napi minimálbér + napi költségtérítés

  • Ingyenes szálláshely biztosítása,

  • Rendszeres ki- és haza utazások biztosítása,

  • 1-2 havonta pihenőidő biztosítása Magyarországon

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

vagy hívja az alábbi telefonszámot 30/410-5969.

e-mail címre!

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elvárt nyelvtudás Angol