www.cvonline.hu
Szektorvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 953546
lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó forgácsolási szektor teljes körű irányítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, hatékonyságnövelés
  • A gyártáshoz szükséges dokumentáció elkészítése, szükség esetén módosítása
  • Gépkihasználtság növelése, állásidők és átszerelési idők csökkentése
  • Felelősség a gyártási darabszám kihozataláért
  • Reklamációk esetén a szükséges korrekciós intézkedések megtétele
  • Selejt okok elemzése, jobbító intézkedések meghatározása
  • A gyártás során felmerülő problémák okainak feltárása és elhárítása
  • A területén lévő érvényes utasítások betartása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év termelésvezetésben tapasztalat
  • Mechanikus megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői (MS Office) ismeretek
  • SAP ismeret
  • Vevőorientált személyiség, jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • vonzó juttatási csomag
  • fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • multinacionális környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.