Székesfehérvári partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 829124

Betanított munkás

Feladatok:
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkavégzéshez használt gépek kezelése, tisztán tartása
Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • Stabil hátterű vállalat,
  • Cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Azonnali munkakezdés!
  • Munkaidő: 8 óra, három ill. folyamatos műszakos munkarend
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet önéletrajz elküldésével a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése , illetve személyesen, vagy Székesfehérvár Távírda u. 18, I. emeleti irodáinkban munkanapokon 9-12 és 13-15 óra között.
Telefon: 22/500-788