Székesfehérvár Auchan üzletközponti fiók - számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Székesfehérvár Auchan (üzletközponti) Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

napi 6 órás munkaidőben

Feladatok:

·      banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése

·      készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

·      értéktárosi feladatok

·      szombati munkavégzés

Elvárások:

·      legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

·      német és/vagy angol alapfokú nyelvvizsga

·      felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·      üzleti, értékesítés orientált szemlélet

·      dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság

·      jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

Előny:

·      banki és pénzkezelési gyakorlat

·      értékpapír piaci vizsga

·      jelzáloghitelezési ismeret

Jelentkezési határidő:  2016. április 15.  (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

                Referenciakód: ÉDR20160408-1