www.cvonline.hu

Szegmensmenedzsment gyakornoki diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1014664

Feladatok:

  • adatbázisok kezelése, összeállítása, szűrése (SPS, Excel, Access)
  • riportok és beszámolók összeállítása (Powerpoint)
  • adatgyűjtés, elemzések készítése

Elvárások:
  • nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági vagy IT területen
  • erős, készség szintű Excel, Access és PowerPoint ismeretek gyakorlatban
  • precíz, pontos, önálló, feladatorientált munkavégzés
  • kereskedelmi, marketing vagy értékesítés ismeretek előny

Juttatások:
  • kulturált fiatalos munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdls

  • Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat, leveled tárgya legyen EON-SZEG!

Egyéb információk:
Munkaidő: heti minimum 20 óra Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület