www.cvonline.hu

Szegmens vezető (INTS/7/24)

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk Szegmens vezető munkatársat, releváns szakmai tapasztalattal.

Feladatok:

  • termelési tervek nyomon követése, azok teljesítése, szükség esetén beavatkozás a gyártásban,
  • erőforrás tervezés (gépi- emberi), szükség esetén átmeneti megoldásokra javaslattétel/beavatkozás
  • selejt management,
  • belső- külső minőségi/logisztikai reklamációk kezelése,
  • együttműködés a társterületekkel,
  • 5S betartatása,
  • hatékonyság növelésre javaslattétel, bevezetés,
  • vevői látogatások, auditokra való felkészülésben való aktív részvétel,
  • munkavállalók rendszeres értékelése, motiválása, képzési igény felmérése, oktatások megszervezése,
  • riporting,
  • ISO/TS auditokra való felkészülés.

Amit az ideális jelöltben keresünk:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • CNC megmunkálás, méréstechnikai ismeretek
  • Gyártásban szerzett releváns vezetői tapasztalat (minimum 5 év)
  • Angol vagy német nyelv aktív nyelvtudás
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs készség
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodó képesség

Előnyt jelent:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Új projektek indításában és autóipar területén szerzett tapasztalat
  • Hőkezelés technikai, robotprogramozási, metallurgiai ismeretek, CNC megmunkálás, méréstechnikai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali munkakezdés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívásokban, és változásokban gazdag munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát INTS/7/24 hivatkozási számmal a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő