www.cvonline.hu

Szegmens szintű üzemvezető Körmend

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1024553

Multinacionális partnercégünk számára keresünk elhivatott, kimagasló vezetői kompetenciákkal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A termlés területeinek összehangolása, a termelés optimalizálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • A gyártásban részt vevők irányítás, munkájuk felügyelete
  • KPI alapú riportolás a vezetőség felé
  • Selejt csökkentés és termelési hatékonyság növelése a meghatározott célok elérése érdekében
  • Munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások folyamatos ellenőrzése és betartatása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív B2 szintű német nyelvtudás
  • Legalább 3-4 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Magabiztos, határozott személyiség, vezetői szemlélet és kompenciák
  • Problémamegoldó, szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Előnyök:
  • QHB riportálási rendszer ismerete és VDA 6.3 vagy 6.5 ismerete
  • FPY és ISO TS 16949 ismerete
  • Erős kommunikációs és koordinációs készségek
  • Felhasználói szintnél erősebb számítógépes ismeretek

Nyelv:
  • Német
  • Német
  • Német

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e- mail címre küldje meg.

Munkavégzés helye:
  • Körmend

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas