www.cvonline.hu

Szaunamester/uszodamester – Oxygen Wellness Naphegy

  • A hirdetés 481 napja lejárt

Naphegyi központunkba főállású és részmunkaidős szaunamester/uszodamester munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • szaunafelöntések megtartása
  • gépészeti feladatok ellátása
  • napi zárás lebonyolítása
  • belső és külső kommunikáció segítése
  • a szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • úszómesteri végzettség
  • egy idegennyelv ismerete
  • számítástechnikai alapismeretek
  • gépészeti alapismeretek

Előny:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

  • 1016 Budapest, Naphegy u. 67.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el 2016. június 30-ig fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő