www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 982396

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy takarmánygyártással foglalkozó multinacionális cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SZARVASMARHA SPECIALISTA / TERÜLETI KÉPVISELŐ (Dunántúl)

Feladatok:
  • A vállalat Sales stratégiáinak (állati takarmányozás – SZARVASMARHA TAKARMÁNY, koncentrátumok, adalékanyagok) megvalósítása a DUNÁNTÚLI régióban.
  • A sales terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése
  • Az ÜGYFELEKKEL való (telepek, egyéni gazdaságok, takarmánygyártól, disztribútorok) személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Versenytársak elemzése, piac monitorizálása

Elvárások:
  • Releváns FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG (előnyt jelent az agrármérnök, állattenyésztési mérnök, állatorvosi végzettség)
  • 1-2 éves MEZŐGAZDASÁG, takarmányozásban, vagy SZARVASMARHA telepen szerzett tapasztalat
  • SALES-es háttér/ attitűd
  • Angol vagy a német nyelvtudás
  • Proaktív, motivált személyiség
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Dunántúl

Jelentkezzen online magyar és angol nyelvű önéletrajzával.

Tech People LÁBLÉC