www.cvonline.hu

Szárazépítő - Ausztria

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1010174

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra. Ingyenes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Szárazépítészeti munkálatokban való aktív részvétel
  • Gipszkartonlapok- és tartóprofilok szerelése
  • Hőszigetelő táblák rögzítése
  • Fal- és mennyezet glettelése
  • Csiszolás, alapozás, felületkezelés
  • Vázszerelés, állmennyezet (fém is) szerelés
  • Belső- és külső festési munkálatok

Elvárások:
  • Többéves, osztrák vagy német munkatapasztalat szárazépítői munkakörben
  • Erős, kommunikációképes német nyelvtudás (B1-től, amit kollégáink tesztelnek)
  • B-kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Munkájára igényes, megbízható, csapatjátékos személyiség

Juttatások:
  • Minimum kb. havi nettó 2200 euro
  • Ingyenes szállás biztosított
  • Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol
  • Munkaruha biztosítása

Előnyök:
  • Teljes hőszigetelési procedúra ismerete

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon:+36 70 66 55 741 munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld