www.cvonline.hu

Szárazáru osztályvezető

  • A hirdetés 559 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Pozíció leírás:
Élelmiszer és vegyi áru C+C áruház szárazáru osztály áruforgalmának biztosítása, árufeltöltés, szavatossági idő ellenőrzés, az osztályon dolgozó kollégák irányítása.

Elvárások:

  • Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik élelmiszer kereskedelemben hasonló területen legalább egyéves gyakorlattal rendelkeznek.
  • középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Előny:

  • Anyagmozgatói vizsga és gyakorlat (targonca és elektromos gyalogbéka)

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Jelentkezés módja: önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre, vagy adja le személyesen a 1116 Budapest, Kondorosi út 6. szám alatt található ügyfélszolgálaton.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő