www.cvonline.hu

Számvteli szakelőadó (Budapest)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység:
Budapest
Terület:
Pénzgazdálkodás, kontrolling, számvitel

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban.
A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető.
Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok:

  • a bejövő számlák és egyéb fizetési kötelezettséget jelentő bizonylatok igazoltatása, könyvelése
  • adó és számviteli szempontú ellenőrzések elvégzése
  • ÁFA riport előállításához a megelőző ellenőrzések elvégzése
  • banki és egyéb pénzforgalmi könyvelési tételek könyvelése
  • könyvelési egyeztetések, ellenőrzések elvégzése
  • negyedéves könyvvizsgálathoz leltárak készítése
  • ellátja a szállítókkal kapcsolatos folyószámla-egyeztetést.
  • közreműködik az évközi és éves zárás feladatainak megvalósításában
  • tevékenységéhez kapcsolódóan biztosítja a szükséges adatszolgáltatást

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség (közgazdasági/gazdasági)
  • szakirányú felsőfokú szakmai képesítés (mérlegképes könyvelői képesítés)
  • önálló, megbízható munkavégzés

Egyéb elvárások:

  • szakmai ismereteken alapuló határozottság
  • határidők pontos betartása, előírások pontos követése
  • folyamatszemlélet
  • kezdeményező-, kapcsolatteremtő készség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • vonatkozó törvények, szabályozók, irányelvek ismeretev
  • Vasúti ismeretek, területismeret

2016.12.06.

Bővebb felvilágosítást ad:
Kovács Marianna 1/511-1221 / 01/12-21

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest