www.cvonline.hu

Számvitelszervező

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termék kialakításánál számviteli szempontok érvényesítése Bankon belüli és kívüli információs követelményeknek megfelelően
  • Részvétel a Bank analitikus nyilvántartási rendszereinek fejlesztési munkáiban, projektekben
  • A számviteli információs rendszerre és a számvitelhez kapcsolódó egyéb tevékenységekre vonatkozó szabályozások és munkafolyamatok kialakítása
  • A számviteli információs rendszer alapjául szolgáló számítástechnikai rendszerek paraméterezése
  • Egyedi, speciális gazdasági események analitikus rendszerben történő rögzítéshez tanácsadás, állásfoglalás

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/számviteli végzettség (előny Corvinus vagy BGF Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Kar)
  • Előny mérlegképes könyvelői végzettség
  • Három éve banki számviteli folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős szervezőkészség
  • Erős IT affinitás

Munkavégzés helye:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol