www.cvonline.hu

SZÁMVITELI VEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 888015

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A könyvelési csoport munkájának ellenőrzése és nyomonkövetése;
  • a könyvelési csoport munkáját segítő hatékonyabb munkafolyamatok kialakítása és a hatékonyság növelés;
  • Az adó- és számviteli törvényeknek, jogszabályváltozások követése és gyakorlatban történő alkalmazása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, könyvvizsgálóval;
  • Részt vesz az adminisztrációs rendszer és a belső ellenőrzési folyamatok átalakításában;
  • Jelentések, üzleti beszámolók elkészítése, elemzések, kimutatások elkészítése és koordinálás, riportok és statisztikák összeállítása és elemzése;
  • Önállóan proaktív elemzésekkel illetve kérésre egyedi elemzésekkel, javaslatokkal, átfogó probléma megoldási alternatívákkal segíti a Megrendelő munkáját;
  • Bevallások és mérlegek, beszámoló készítésében aktív támogatás a csoport részére;
  • Jogszabályváltozások követése és gyakorlatban történő alkalmazása;
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség
  • mérleg készítésben szerzett tapasztalat elengedhetetlen,
  • min. 5 éves teljes körű könyvelésben szerzett releváns tapasztalat,
  • megfontolt szemlélet mód;
  • min. 2 éves vezetői tapasztalat;
  • adózással kapcsolatos ismeretek,
  • jogszabályok naprakész ismerete;
  • önállóság, precizitás, rugalmasság.
  • előny tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Amit kínálnak:
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munka,
  • kellemes munkahelyi légkör.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Kelet- Magyarország
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.
Referencia szám: SZV