www.cvonline.hu

Számviteli vezető

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Megbízónk elismert és eredményesen működő pénzintézet budapesti csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Számviteli osztályvezető

Feladatok:

  • A Számviteli Osztály hatáskörébe tartozó belső utasítások készítése, aktualizálása, a szükséges szabályzatváltozások kezdeményezése
  • A Számviteli Osztály munkájához szükséges informatikai fejlesztési igények kidolgozása, a megvalósítás szakmai koordinációja, részvétel a fejlesztések bevezetési folyamatában.
  • Segítség az analitikus informatikai rendszerek kontírozási szabályainak kialakításában: elsősorban Flexcube, Inforex, SAP LOANS
  • Költségmegtakarítási lehetőségek feltárása, kontroll-erősítések megvalósítása, folyamat egyszerűsítési lehetőségek feltárása, bevezetése, kockázat-elkerülések megvalósítása a banki működés pozitív előmozdítása érdekében
  • A hitelintézeti és a befektetési szolgáltatásokkal, valamint az egyes műveletek pénzügyi teljesítéseivel kapcsolatos gazdasági események főkönyvi könyvelésének irányítása, ellenőrzés
  • A szintetikus és analitikus számviteli nyilvántartások alapján a banki főkönyvi kivonat elkészítése.
  • A bank éves beszámolóihoz szükséges adatszolgáltatás elkészítése és az audit folyamat támogatása.
  • A belső gazdálkodással kapcsolatos számviteli nyilvántartások vezetésének irányítása
  • Javaslattétel a Bank új vagy változó szolgáltatásaihoz szükséges számviteli nyilvántartások kialakítására
  • A munkatársak munkájának megszervezése, javaslattétel a szükséges ügyviteli szabályzatok, eljárások kialakítására, a munkatársak betanítása

 Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 5 év hitelintézeti, számviteli gyakorlat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői státusz, beleértve a folyamatos továbbképzési kötelezettségeket is, elsősorban hitelintézeti számviteli területen
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word / Excel / SAP/Clavis)
  • Angol nyelvismeret

Előny:

  •    IFRS képesítés

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Magyarország
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol