www.cvonline.hu

Számviteli vezető (Ref.:815)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2015.02.04.
Hirdetés azonosító: 874326
lejárt

A Viapan Group, a Dél-Dunántúl meghatározó humánerőforrás szolgáltató cégcsoportja tapasztalt szakembert keres központjába az alábbi pozícióba:

SZÁMVITELI VEZETŐ

Kaposvári munkahelyre

Feladatok:

  • A számviteli osztály vezetése, szakmai támogatása és felügyelete
  • 10 könyvelő és bérszámfejtő munkájának irányítása, ellenőrzése és felügyelete
  • A magyar számviteli és adó törvényeknek szabályoknak való megfelelés biztosítása (szabályzatok, jegyzőkönyvek elkészítése, jogszabályi változások figyelése, stb)
  • A cégcsoport havi, negyedéves és éves zárási munkákkal kapcsolatos feladatainak megszervezése, levezetése
  • A könyvelések megfelelő időben történő elvégeztetése, a főkönyvi könyvelés menedzsmentje
  • A könyveléseinek (P2P folyamat) felügyelete
  • A számviteli bizonylatok megfelelő dokumentációjának és megőrzésének biztosítása
  • Határidők betartásának ellenőrzése, eljárások és szabályzatok kidolgozása
  • Bevallások (adó, vám), kimutatások, jelentések/ riportok (Statisztikai jelentések, MNB riportok) határidőre történő elkészítésének biztosítása
  • Éves magyar beszámolók határidőre történő elkészítése
  • Az auditok előkészítése, megszervezése és levezénylése
  • Főkönyvek és analitikák havi egyeztetésének elkészíttetése, ellenőrzése
  • Egyéb számviteli és adókkal kapcsolatos ad hoc feladatok, riportok, elemzések elkészítése
  • Rendszeres riportolás a régióért felelős stratégiai és operatív vezetőknek.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés és kamarai regisztráció
  • Számviteli, pénzügyi területen szerzett tapasztalat (audit tapasztalat előny)
  • Magyar Számviteli és Adó törvény ismerete
  • Legalább 3 év középvezetői tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Vezetői képesség, önállóság, határozottság, precizitás, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu