www.cvonline.hu

Számviteli Vezető Kolléga

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

Multimédia területén vezető szerepet betöltő partnerünkhöz keresünk

azonnali munkakezdéssel:

Számviteli Vezető Kollégát

Feladatok

  • A cég teljes számviteli és adózási területének irányítása
  • A könyvelési és az adózási osztály vezetése
  • Bevallások készítésének irányítása
  • Adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése
  • A cégcsoporton belül adóoptimalizálás kidolgozása és nyomon követése
  • Éves költségvetés elkészítésében való részvétel
  • Konszolidáció felülvizsgálata, ellenőrzése és áttekintése a havi jelentésekhez
  • Éves és időszaki beszámolók elkészítése
  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése;határidők egyeztetése, betartása
  • Könyvelés belső folyamatainak fejlesztése, kapcsolódó dokumentumok elkészítése;folyamatok betartatása, ellenőrzése
  • A cég külföldi leányállatainak számviteli felügyelete, könyvelők irányítási;
  • A könyvelési osztály szakmai felügyelete, koordinálása
  • Riportok készítése az anyavállalat részére

Elvárás

  • Gazdasági, pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Minimum két év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő