www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Valdo Cafe System Kft. (Link megjelenítése), mely immár 23 éve működik sikeresen Magyarországon, budapesti irodájába munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi könyvelési feladatok elvégzése (előkészítés, adatrögzítés)
  • Vevő számlák kiállítása, rögzítése, nyilvántartása
  • Banki kivonatok rögzítése
  • Bérszámfejtés
  • Számviteli vezető munkájának támogatása
  • Időszaki bevallások előkészítése
  • Közreműködés az éves beszámoló összeállításában
  • Munkaszerződésekkel való ügyintézés
  • Vevőkkel, szállítókkal, bankkal való ügyintézés, kapcsolattartás, levelezés
  • Összefoglaló jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft Office alkalmazások készség szintű használata
  • Idegen nyelv társalgási szintű ismerete (Angol és/vagy Német)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői szakképzettség vagy szakirányú diploma
  • ECDL vizsga
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Kis létszámú fiatal csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület, (Nagytétény)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol