www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Egy 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, élelmiszer-disztribúcióval foglalkozó, családi cég keres számviteli ügyintézőt az M0-s Nagytarcsa melletti szakaszán lévő irodájába.

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok
  • Bevételezés
  • Terméktörzs karbantartása
  • Raktárkészletmozgás könyvelése
  • Számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • Könyvelési gyakorlat
  • Precízitás, pontosság

Amit kínálunk:

  • modern környezet
  • jó hangulatú csapat
  • jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • stabilitás
  • rendszeres céges buszjárat Budapestre

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát e-mailben a fizetési igénye megjelölésével. Ha egyéb információra lenne szüksége cégünkről, vagy az állásról, akkor keresse fel honlapunkat (Link megjelenítése), vagy hívjon bizalommal (+36 30 3118613).

Részleg

Pénzügy

Helyek Budapest
Kistarcsa
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő