www.cvonline.hu
Számviteli ügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1099150

Kecskeméti partnercégünk megbízásából tapasztalt munkavállalót keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég számviteli tevékenységének ellátása
  • Bejövő számlák fogadása, költséghelyre könyvelése
  • Vevői számlák kiállítása, kiküldése
  • Utalások indítása, ellenőrzése
  • Kintlévőségek nyilvántartása, kiegyenlítetlen számlák behajtása
  • Házi pénztár vezetése, pénztárbizonylatok kezelése
  • Munkaidők nyilvántartása
  • Munkakörökhöz kötődő költségek vezetése

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség (számviteli, könyvelői)
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Normál irodai munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.