www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Az Energens Könyvviteli és Tanácsadó Kft 2005 óta működő könyvelő iroda, mely dinamikusan fejlődik. Nem átlagos könyvelő irodai szolgáltatásokat nyújtunk. Folyamatosan a proffesszionalitásra és sokoldalúságra törekszünk, minden ügyfelünkre úgy tekintünk, mintha a saját vállalkozásunk lenne. A naprakész információ-nyújtás segítségével ügyfeleink megalapozott döntéseket hozhatnak a vállalkozásukkal kapcsolatosan. Olyan munkatársat keresünk, aki személyiségével és szakmai tudásával hozzájárulhat a cégünkben kitűzött célok és a közös sikerek eléréséhez.

Könyvelő irodánk növekedése és szerkezeti átalakulása miatt keresünk tapasztalattal rendelkező

számviteli ügyintéző

alkalmazottat 8 órás munkakörbe

Feladatok:

  • Havi bejövő könyvelési anyagok rendezése
  • Könyvelési anyag kontírozása, könyvelő programban való rögzítése
  • Főkönyvi számlák rendezése
  • Eredménylisták készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adófolyószámlák ellenőrzése és fizetendő adók közlése ügyfelekkel
  • Egyéb adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása, pályázatokkal kapcsolatos számviteli feladatok

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség: számviteli ügyintéző vagy mérlegképes könyvelő szakon
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Word és Excel magas szintű használata
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, könyvelő irodai vagy adóhatósági munkatapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, energikusság, intelligencia és sokoldalúság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Infotéka Kontír.net program ismerete

Amit kínálunk:

  • Rengeteget kell dolgozni, ha a munkahelyeden szeretnél pihenni, akkor nem jó helyen jársz!
  • A vezetőség kiáll az alkalmazottaiért és a kollégák összefogva segítik egymást, cserébe lojalitást várunk mi is! Jelmondatunk: Egy hajóban evezünk!
  • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat, családcentrikus munkahely
  • Stabil munkahely
  • Változatos munkavégzés
  • Korrekt javadalmazás
  • Céges mobiltelefon használat
  • Szakmai és nyelvi képzések támogatása
  • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Jelentkezés: A fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével és a motivációs levelet az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő