www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 138 napja lejárt

Cégünk a jogelődöket követve 1960 óta gyárt patronokat, 2001. májusától pedig 100%-os magyar tulajdonban, LISS Kft. néven gyártjuk és forgalmazzuk a szóda- és habszifon készülékeket is.
Patronok széles skáláját kínáljuk a hazai és a világpiacon egyaránt.

A LISS Patrongyártó, Töltő és Forgalmazó Kft. répcelaki munkahelyre határozott időre keres munkatársat a következő pozícióba

Feladatok:

  • Teljes körű főkönyvi könyvelés kontírozással
  • Főkönyvi analitikák egyeztetése
  • Részvétel havi / negyedéves / éves zárások készítésében
  • Adójogszabályok gyakorlati alkalmazása
  • Bevallások és beszámolók készítése
  • Egyéb számviteli, pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Pénztárosi teendők ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • Naprakész ismeretek a számviteli és könyvelési rendelkezésekkel, szabályokkal kapcsolatosan

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria juttatás
  • 13. havi juttatás
  • Munkába járási támogatás

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy juttassa el önéletrajzát 2016.08.30-ig a lenti e-mail címre.

LISS Patrongyártó, Töltő és Forgalmazó Kft.
9653 Répcelak, Carl von Linde út 1. web: www.liss.hu

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő