www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi Adminisztráció egysége budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Analitikus nyilvántartási és főkönyvi könyvelési feladatok, főkönyvi egyeztetések,
  • Havi, negyedéves és éves zárások,
  • Külső- és belső adatszolgáltatási feladatok ellátása, jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdasági),
  • legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi rendszerek ismerete (Oracle Financials analitikus modulok előnyt jelent),
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • erős számviteli háttér.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes felelősségteljesen és elkötelezetten dolgozni,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk 2016. október 31-ig Karrierportálunkon!

Munkavégzés helye Budapest, Kálvin tér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest