www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 517 napja lejárt

A MaBe-Szoft Kft. (Link megjelenítése) 1993 tavaszán alakult ügyviteli programok készítésére és forgalmazására. Alapító tagjai, munkatársai alapos elméleti tudással, és több évtizedes szakmai gyakorlattal rendelkező számítástechnikai, számviteli és pénzügyi szakemberek.
Fő profilunk az ügyviteli szoftverek készítése és forgalmazása, oktatása, számítástechnikai szaktanácsadás és rendszerfelügyelet, amelyek a kis- és középvállalkozások mindennapi működésének meghatározó részei.

A MaBe-Szoft Kft. munkatársai között igazságügyi szakértők is dolgoznak, az informatika, és az igazságügyi könyvszakértés területén. A cég 2008-tól bejegyzett igazságügyi szakértői cég.

A MaBe-Szoft Kft. munkatársat keres:

pozíció betöltésére.

Feladatok:

Az új munkatárs feladata a cég belső informatikai rendszerének kezelése illetve kapcsolattartás az ügyfelekkel.

  • beérkező számlák kezelése
  • vevő/szállító folyószámla karbantartása
  • vevőszámlák kiállítása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti az kihívásokat, hiszen olyan szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, amelyek megfelelnek az általunk készített programok színvonalának, és ennek érdekében hajlandó tudásának folyamatos bővítésére.

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precizitás, pontosság, önállóság
  • jó kommunikációs készség
  • tanulási hajlandóság

Amit kínálunk

  • magas színvonalú és kellemes hangulatú munkakörülmények
  • komoly szakmai fejlődési lehetőség az informatikában és a számvitelben
  • munkaviszonyban történő alkalmazás, teljes munkaidő
  • munkába állás azonnal
  • fizetés megegyezés szerint

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.