www.cvonline.hu

Számviteli ügyintéző

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Szigetszentmiklósi telephelyű nyílászáró rendszereket gyártó és forgalmazó cégünk

számviteli ügyintéző

munkatársat keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • számlázás SAP rendszerben
  • szállítói törzsadatok létrehozása, ellenőrzése, karbantartása
  • szolgáltatás jellegű szállító számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, szükséges mellékletek beszerzése, ill. elkészítése
  • szolgáltatás jellegű szállító számlák kontírozása, SAP feldolgozása (megrendelés létrehozása és bevételezése)
  • teljesítési és szavatossági garanciák könyvelése
  • vevői fizetési felszólítások kiküldése
  • követelésbehajtás
  • fizetési ütemtervek készítése
  • vállalkozási szerződések nyilvántartása
  • garanciális hibabejelentések nyilvántartása

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Számviteli, könyvelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • SAP ismeret és gyakorlat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • Nyitottság, jó együttműködési készség

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Az önéletrajzokban kérjük a bérigény megjelölését!
Az önéletrajzhoz kérjük lehetőség szerint a szakirányú végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát mellékelni!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

  • Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő