Biztos háttérrel rendelkező szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁMVITELI TANÁCSADÓ
(HF 12-8372)

pozícióba.

Feladatok:

  • Számviteli nyilvántartások felépítése, és vezetése,
  • Havi zárási folyamatokban való részvétel,
  • Könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése,
  • Beszámolók, adóbevallások összeállítása,
  • Számviteli tanácsadás.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Számviteli szolgáltatónál szerzett tapasztalat,
  • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások,
  • Karrierlehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8372"-es
referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése