www.cvonline.hu

SZÁMVITELI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Az ELMÜ-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hivatkozási szám: 2015/1012.

Feladatok:

  • Zárási ütemterv kialakítása és betartásának felügyelete
  • Beszámoló készítéssel kapcsolatos összes számviteli feladat elvégzése
  • A könyvelések ellenőrzése és szakmai irányítása
  • Új gazdasági események implementálása a könyvelési folyamatokba
  • Az SAP szakmai felügyelete
  • Számlarend és számlatükör kialakítása és főkönyvek nyitása az SAP rendszerben.
  • Jogszabályok változásának figyelemmel kisérése és a szükséges változások implementálása a rendszerben
  • A hatályos számviteli törvény előírásainak megfelelő szabályzatok elkészítése és karbantartása
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó feladatok koordinálása és felügyelete
  • jelentési rendszer kialakítása és adatszolgáltatás a felső vezetés és a tulajdonosok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Minimum öt éves, nagyvállalati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű SAP ismeretek
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Üzleti szemlélet
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségvállalás
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Iparági vezetői tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület Kunigunda útja (céges buszjárat Árpád- hídtól biztosított)

Jelentkezési határidő: 2015. november 14.

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi email címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő